• Penzión Vila Dalí - Rajecké Teplice - ubytovanie

  Ubytovanie

  V penzióne sa nachádza 6 izieb, ktoré sú vybavené manželskými posteľami s možnosťou prístelky na 2 izbách a apartmán, ktorý pozostáva z 2 izieb a samostatného WC so sprchovým kútom. V apartmáne sa nachádza 5 lôžok s možnosťou prístelky. Kapacita celej vily bez prísteliek je 17 osôb, s prístelkami 20. Izby sú zariadené nábytkom, kúpeľňou so sprchou a WC, rádiom a SAT TV, naviac ku podkrovnej izbe prináleží kúpeľna s vaňou (bez sprchového kútu). Zariadenie je kompletne pokryté WiFi pripojením na internet. K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a TV.

 • Penzión Vila Dalí - Rajecké Teplice - stravovanie

  Stravovanie

  Vila Dalí patrí k reštaurácii Slnečný pavilón (vzdialená 150m), kde ubytovaní hostia môžu využiť 15% zľavu z celkového účtu (zľava neplatí pre denné menu a akcie). K dispozícii je vo vile plne vybavená kuchynka s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Možnosť grilovania na terase.

  Reštaurácia Slnečný pavilón je pre Vás ideálne miesto, kde usporiadať rodinné oslavy, firemné porady, prezentácie, školenia, či iné pracovné stretnutia.

 • Cenník

  Štandardná izba (2-lôžková, WC, sprcha) 60 €/izba na jednu noc
  Apartmán malý (2-lôžka, podkrovie, kúpeľňa s vaňou) 60 €/noc
  Apartmán veľký (max. 5 osôb) 110 €/noc
  Prístelka 10 €/noc
  Prenájom celej vily 350 €/noc
  Prenájom celej vily - Veľká Noc a Silvester min. od 2 nocí 450 €/noc

  Pri prenájme celej vily je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50% z celkovej sumy ubytovania. V prípade zrušenia rezervácie prenájmu vily 48 hodín pred nástupom účtujeme storno poplatok vo výške zaplatenej zálohy.

  Pri prenájme celej vily alebo skupiny hostí(min.10osôb) ponúkame možnosť raňajok (6 €/os), polpenzie (12 €/os) alebo plnej penzie (18 €/os) v reštaurácii Slnečný pavilón.

 • Všeobecné podmienky

  Deti sú v penzióne vítané. Jedno dieťa od 0 do 3 rokov bezplatne bez nároku na lôžko. Zapožičanie detskej postielky zdarma.

  Fajčenie na izbách zakázané. Domáce zvieratá sú zakázané.

  Žiadame hostí dodržiavať po 22. hodine nočný kľud.

  Parkovanie možné pri vile pre cca 3 až 5 aút.

  Príchod na ubytovanie po 15:00, izbu treba uvoľniť do 10. hodiny v deň odchodu.

  Ceny sú vrátane DPH, platné od 1.1.2020 a nezahŕňajú mestskú daň za ubytovanie 1 € na osobu a noc.