• Penzión Vila Dalí - Rajecké Teplice - ubytovanie

  Ubytovanie

  V penzióne sa nachádza 6 izieb, ktoré sú vybavené manželskými posteľami s možnosťou prístelky na 2 izbách a apartmán, ktorý pozostáva z 2 izieb a samostatného WC so sprchovým kútom. V apartmáne sa nachádza 5 lôžok s možnosťou prístelky. Kapacita celej vily bez prísteliek je 17 osôb, s prístelkami 20. Izby sú zariadené nábytkom, kúpeľňou so sprchou a WC, rádiom a SAT TV, naviac ku podkrovnej izbe prináleží kúpeľna s vaňou (bez sprchového kútu). Zariadenie je kompletne pokryté WiFi pripojením na internet. K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a TV.

 • Penzión Vila Dalí - Rajecké Teplice - stravovanie

  Stravovanie

  Vila Dalí patrí k reštaurácii Slnečný pavilón (vzdialená 150m), kde ubytovaní hostia môžu využiť 15% zľavu z celkového účtu (zľava neplatí pre denné menu a akcie). K dispozícii je vo vile plne vybavená kuchynka s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Možnosť grilovania na terase.

  Reštaurácia Slnečný pavilón je pre Vás ideálne miesto, kde usporiadať rodinné oslavy, firemné porady, prezentácie, školenia, či iné pracovné stretnutia.

 • Cenník

  Štandardná izba (2-lôžková, WC, sprcha) - cena od 2 nocí 50 €
  Apartmán malý (2-lôžka, podkrovie, kúpeľňa s vaňou) - cena od 2 nocí 50 €
  Apartmán veľký (max. 5 osôb) - cena od 2 nocí 110 €/noc
  Prístelka 10 €/noc
  Prenájom celej vily 450 €/noc
  Prenájom celej vily - Veľká Noc a Silvester min. od 2 nocí 600 €/noc

  Pri prenájme celej vily je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50% z celkovej sumy ubytovania. V prípade zrušenia rezervácie prenájmu vily 48 hodín pred nástupom účtujeme storno poplatok vo výške zaplatenej zálohy.

  Pri prenájme celej vily alebo skupiny hostí (min. 10 osôb) ponúkame možnosť raňajok (7 €/os), polpenzie (15 €/os) alebo plnej penzie (22 €/os) v reštaurácii Slnečný pavilón.

 • Všeobecné podmienky

  Deti sú v penzióne vítané. Jedno dieťa od 0 do 3 rokov bezplatne. Zapožičanie detskej postielky zdarma.

  Fajčenie na izbách zakázané. Domáce zvieratá sú zakázané.

  Parkovanie možné pred vilou pre 3 až 5 aút.

  Príchod na ubytovanie od 15. hod. do 20. hod., izbu treba uvoľniť do 10. hodiny v deň odchodu.

  Ceny sú vrátane DPH, platné od 2.1.2024 a nezahŕňajú mestskú daň za ubytovanie 1,50 € na osobu a noc.